Bar Napalmě láká na speciály i poctivé Únětice

V Praze i celém Česku se stále více množí podniky, které chtějí pivařům nabídnout co nejrozmanitější zážitek. Jedním z takových je libeňský bar Napalmě, který můžete od letošního roku najít v nových prostorách.

Napalmě najdete, jak už samotný název napovídá, v přímé blízkosti rušné křižovatky Palmovka, je tedy skvěle dostupný hned několika druhy veřejné dopravy. Pivní bar vznikl právě s vidinou poskytnout milovníkům zlatého nápoje co nejširší zážitky.

Stálou nabídku na čepu tvoří pivo z Únětického pivovaru, konkrétně se jedná o nepasterizovanou desítku a dvanáctku. Samozřejmostí jsou také sezónní speciály, které v Úněticích pravidelně vaří.

Pokud jsou ale na vás i Únětice příliš obyčejné, nebudete jistě zklamáni. Bar disponuje deseti pípami, na kterých pravidelně rotují piva nejen z českých regionálních pivovarů, ale také ze zahraničí. V podstatě vždy přitom Napalmě najdete širokou nabídku svrchně kvašených piv, třeba z Belgie nebo Británie. Ochutnat také můžete i styly piv, které jsou v Česku méně časté – třeba stouty nebo portery.

Pokud by vás návštěva baru Napalmě lákala, rozhodně doporučujeme sledovat jejich facebookovou stránku, kde bar pravidelně aktualizuje nabídku piv pro daný den. Zastavit se pak můžete každý den odpoledne a zůstat až do jedenácté večerní. Kromě piva taky můžete ochutnat plno chuťovek, například hermelíny, utopence nebo tlačenku.