Nejlepší práce na světě? Australská firma hledá profesionálního pijana

Ačkoliv je pití piva pro mnohé oblíbeným koníčkem, je nepochybné, že občas leze do peněz. Nyní ale máte šanci udělat z pití piva kariéru.

O neobvyklé pozici informují australské weby. Její náplní je každodenní pití piva v hospodě nebo baru s kamarády. „Víte spíše, kam zajít na pivo, než kde budete mít další pracovní schůzku?“ ptá se například reklama pivovaru Sydney Beer, který pozici nabídl.

Hledá člověka, který místo sezené u stolu v kanceláři bude raději organizovat večerní posezení s rodinou a přáteli v barech. Sydney Beer totiž představil takzvané hnutí Sydney Time. To má Australany donutit odejít dříve z práce a zastavit se cestou z kanceláře na pivo. A profesionální pivař pro ně má být příkladem.

To však ale neznamená, že by profesionální pivař neměl mít žádné povinnosti. Jeho náplní bude poznávat ty nejlepší bary a především dávat místním i turistům, kde si pivo vychutnat. U piva má zároveň vytvářet přátelskou atmosféru tak, aby se lidé k pivu rádi vraceli. A třeba také sdílet zážitky na sociálních sítích.

Facebook Komentáře

Související